مهد و پیش دبستانی حافظان وحی

مهد و پیش دبستانی مدرسه حافظان وحی که با نام بوستان کودک نیز شناخته می‌شود، بستری است برای کمک به رشد عقلانی و عاطفی نونهالان سنین ۴ تا ۶ سال.


ما در مهد و پیش دبستانی حافظان وحی با همکاری کادری مجرب و دلسوز، تلاش می‌کنیم که از اولین سال های شروع رشد نونهالان با آموزه های دینی و عقلانی مناسب سن شان،‌ با آن‌ها همراه شویم و آن‌ها را برای ورود به مقاطع بعدی زندگی شان راهنمایی کنیم.


در دوره مهد کودک و پیش دبستانی، به صورت کلی طرح درسی که در ساعات کلاس با کودکان کار می‌شود،‌ آموزش مفاهیم دینی و موضوعات قرآنی مناسب سن آنها، داستان های قرآنی، مفاهیم اولیه زندگی و همین طور شروع آموزش هایی است که مهارت های فکری و هوش های چندگانه آنان را به خوبی رشد دهد و تقویت نماید.


به عنوان نویسنده این مطلب، نکته مهمی که نظر خودم را در تعامل با کادر مهد کودک و پیش دبستانی حافظان وحی به شدت جلب کرد،‌ ذخیره محتوایی بسیار غنی و به روز  این مجموعه بود.

به نوعی که برای مفاهیم بسیار ابتدایی، مانند فرق کار خوب و بد، شیطان و خدا، بخشش و گذشت، فصل های مختلف، نشانه های نعمت های خدا و .... طرح درس های بسیار متنوعی ساخته شده که با توجه به علاقه نونهالان میتواند در قالب بازی،‌نمایش، داستان، مسابقه و .... اجرا شود که این باعث یادگیری مضاعف آموزش ها  توسط نونهالان خواهد شد.


علاوه بر این، کارد پیش دبستانی و مهد کودک حافظان وحی با خلاقیت و پشتکاری مثال زدنی، پیوسته در حال اصلاح و به روزرسانی این مفاهیم و طرح درس ها هستند تا بتوانند در درک نونهالان و راهنمایی متناسب به آنان موثرتر اقدام کنند.

لازم به ذکر است که این مجموعه پذیرای نونهالان در هر دو گروه  دخترانه و پسرانه می‌باشد.


آدرس مجموعه مهد و پیش دبستانی حافظان وحی ( بوستان کودک) : 

تهران - خیابان پاسداران - خیابان شهید عراقی - بالاتر از پل همت، پلاک ۱۰۲

تلفن: ۲۲۵۱۳۵۳۰ - ۰۲۱        ۲۲۵۱۳۵۷۹ - ۰۲۱

راه های ارتباطی با ما

راه های ارتباطی با ما

ثبت نام برای سال تحصیلی 1403-1402 آغاز شد.
info@hafezanevahy.ir
۰۲۱۲۲۵۱۳۵۷۹-02122513530